
Ф5 автоқараңайтқышы бар беткі қорғаныш қалқаны (дәнекерлеуші маскасы), Сибртех қорабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 89177 автоқараңайтқыш Ф5 (дәнекерлеуші маскасы) бар қорғаныш бет қалқаны жұмысшының беті мен мойнын доға жарығынан, ұшқыннан, ультракүлгін сәулелерден және ыстық шашыраудан қорғайды. Сондай-ақ дәнекерлеу жұмыстары кезінде күйіп қалудан және жоғары температурадан қорғайды.Артықшылықтары:Сыртқы тұтқа дәнекерлеу кезінде де 9-13 DIN диапазонында күңгірттену дәрежесін өзгертуге мүмкіндік береді.Күңгірттенудің сезімталдығы мен кідірісін реттеу мүмкіндігі жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.Қалқанның жұмыс істеу ұзақтығын ұзарту үшін кіріктірілген алынбалы батареясы мен күн батареясы бар.Маска жоғары беріктік пен жоғары температураға төзімділік үшін ыстыққа төзімді пластиктен жасалған.Реттелетін бас бау қалқанды басыңызға мықтап бекітуге мүмкіндік береді.Көбік төсемі мен силикон қаптамасы дәнекерлеушінің маңдайына жиектің үйкелісін азайтады.Қалқанның 460 г шағын салмағы жұмысты ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 263 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 263 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 10.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ C-KZ.АБ73.В.01451 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Платинум" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/89175-89177_manual_web.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.АБ73.В.01451.pdf |
| _пакеттегі ені | 227 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.77 кг |
| Күңгірттеу уақыты | 1/25000 с |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 897-Очки и маски сварщика |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс температурасы | от -5°С до +55 град |
| Экран өлшемі | 93 х 43 мм |
| Ашық күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN4 |
| Қараңғы күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN9-13, бірқалыпты реттеу |
| Тағам түрі | солнечная батарея, сменный аккумулятор |
| Жарық сүзгісінің түрі | хамелеон |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800070852 |
- Бағасы: 5 176 ₸

