
Ф1 автоқараңайтқышы бар беткі қорғаныш қалқаны (дәнекерлеуші маскасы), Сибртех пакеті
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өздігінен күңгірттенетін Сибртех қалқаны дәнекерлеу жұмыстары кезінде операторды ашық жарықтан, ұшқындардан, ыстық қабыршақтардан және ультракүлгін сәулелерден қорғау үшін қолданылады. Артықшылықтары: Қалқан деформацияға және тозуға төзімділікті арттыру үшін оқшаулағыш және ыстыққа төзімді пластиктен жасалған. Жұмысқа ыңғайлы болу үшін жарық сүзгісі дәнекерлеуді бастаған кезде автоматты түрде күңгірттенеді. Қалқанды тұрақты жұмыс үшін пайдалануға болады: қуат кіріктірілген батареямен және күн батареясымен қамтамасыз етіледі. Реттелетін бас бау жұмыс кезінде құлап қалмас үшін қалқанды басыңызға мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Ыңғайлы жұмыс істеу үшін көбік төсемі мен силикон төсеніші қамтамасыз етілген, бұл бастың жиегінен маңдайдағы үйкелісті азайтады. Қалқанның салмағы 450 г, сондықтан ол тіпті ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 190 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 10.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ C-KZ.АБ73.В.01451 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Платинум" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/89175-89177_manual_web.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.АБ73.В.01451.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.73 кг |
| Күңгірттеу уақыты | 1/10000 с |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 897-Очки и маски сварщика |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс температурасы | от -5°С до +55 град |
| Экран өлшемі | 90 х 35 мм |
| Ашық күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN3 |
| Қараңғы күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN11 |
| Тағам түрі | солнечная батарея, несъемный аккумулятор |
| Жарық сүзгісінің түрі | хамелеон |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800070838 |
- Бағасы: 3 884 ₸

