
Ұңғымалы сорғы DWC-4-140, ортадан тепкіш, диаметрі 4", 2000 Вт, 6000 л/сағ, басы 140 м Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұңғымалық сорғы Denzel DWC-4-140 суды 80 м тереңдіктен алады және оны 14 барға дейінгі қысыммен 6000 л/сағ жылдамдықпен айдайды. 2200 Вт қуатты қозғалтқыш жеке үйді немесе саяжайды сумен қамтамасыз етеді, топырақты суарады және суарады, тазарту үшін құдықты құрғатады және басқа да тұрмыстық қажеттіліктерді қамтамасыз етеді. Сорғыға техникалық қызмет көрсету оңай. Ол сатып алғаннан кейін пайдалануға дайын - сумен толтырудың қажеті жоқ, оны құдыққа батырып, қуат көзін қосыңыз. Артықшылықтары: Ажыратқышы және токтан қорғайтын релесі бар бөлек блок жеңіл басқаруды қамтамасыз етеді және шамадан тыс жүктелген жағдайда қозғалтқышты істен шығудан қорғайды. Қызып кетуден қорғау қозғалтқыштың ұзақ уақыт жұмыс істеуіне кепілдік береді, себебі ол максималды рұқсат етілген температурадан асқанда тез өшеді және бұзылмайды. IPX8 қорғаныс дәрежесі сорғыны электронды "толтырғышқа" және қозғалтқышқа судың түсу қаупінсіз үлкен тереңдікке қауіпсіз батыруға мүмкіндік береді. Сорғы корпусы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан ол тозуға төзімді және ұзақ жылдар бойы қызмет етуге арналған. Индукциялық электр қозғалтқышы зауытта маймен толтырылады және ешқандай техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді. Бұл шешім мойынтіректердің қызмет ету мерзімін ұзартуға және тиімді салқындатуға қол жеткізуге мүмкіндік береді. Көлемі 0.5 мм-ге дейінгі қатты бөлшектер соқтығысқан жағдайда сорғы істен шықпайды, ал қабылдау бөлігінде ірі құм жиналған жағдайда оны тазалау оңай. Корпустағы болат құлақшалар оларға бекітілген кабель арқылы сорғыны оңай орнатуға және шығаруға мүмкіндік береді. Бұл жабдықтың аударылуын және дұрыс жұмыс істемеуін болдырмайды. Қосылым қосқышындағы дюймдік жіп қысымды шлангтың жылдам және ағып кетпейтін қосылуын қамтамасыз етеді және тұрақты өнімділікке қол жеткізуге мүмкіндік береді. Ұзындығы 30 м алынбалы желілік кабель және жерге тұйықтау контактісі бар аша қауіпсіз қосылымды және ток соғудан қорғауды қамтамасыз етеді. Кабельді ұзарту қажет болса, оны қажетті мөлшерге дейін ұзартуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 175 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.00269-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Deep_well_pump_DWC-4-140.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.00269-19.PDF |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 23.4 кг |
| Қаптамадағы габариттері | 1470 х 110 х 190 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 995-Ұңғымалық сорғылар |
| Диаметрі | 102 мм |
| Жіптің диаметрі | G1,25"(M) |
| Батырудың максималды тереңдігі | 80 м |
| Максималды қысым | 14 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 0.5 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 140 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | тот баспайтын болат |
| Қуат | 2000 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | қашықтан басқару блогы |
| Алынатын қуат беру кабелі | 30 м |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996165547 |
- Бағасы: 116 880 ₸

