
Бақшаға арналған беткі сорғы GP1200X, 1200 Вт, 3700 л/сағ, көтергіш 46 м, Denzel баспайтын болат
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel GP1200X бақша бетіндегі сорғы ұңғымалардан, резервуарлардан және су қоймаларынан таза суды алу үшін, сондай-ақ елдегі суару және сумен жабдықтау жүйесін ұйымдастыру үшін қолданылады. Суды 46 м биіктікке дейін жеткізуге қабілетті, сондықтан тұрақты қысымды қамтамасыз ету үшін оны сантехникалық жүйеге қосуға болады. Суды 8 м тереңдіктен 3700 л / сағ жылдамдықпен алады, мұндай өнімділік бірнеше су қабылдайтын пункттерді бір уақытта қамтамасыз етуге жеткілікті. Артықшылықтары: Термиялық қорғаныс бұзылу қаупін азайтады: қызып кеткен жағдайда қозғалтқыш автоматты түрде өшеді. Тот баспайтын болаттан жасалған сорғы бөлігінің корпусы, кремний карбидінің шеткі тығыздағышы және болат білік сорғының қызмет ету мерзімі мен сенімділігін айтарлықтай арттырады. Қауіпсіз пайдалану - корпустың өткізгіш бөліктері қос оқшауланған. Тасымалдау ыңғайлылығы корпуста тұтқаның болуына және салмағы 8,4 кг жеңіл болуына байланысты. Корпустың негізінде сорғының тұрақтылығын қамтамасыз ететін арнайы аяқтар бар. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 8.37 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 230 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.00305-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97201_97202_97203_97204_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.00305-19.PDF |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 370 х 220 х 260 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Сору тереңдігі | 8 м |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 990-Беттік сорғылар |
| Максималды қысым | 4.6 бар |
| Сорғының максималды қысымы | 46 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | тот баспайтын болат |
| Қуат | 1200 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Алынатын қуат беру кабелі | 1.5 м |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996168401 |
- Бағасы: 56 150 ₸

