
Сорғы станциясы РЅ1100С, 1100 Вт, 4500 л/сағ, қабылдағыш 24 л, көтергіш 46 м, шойын Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Орнату және пайдалану оңай, Denzel PS1100C сорғы станциясы ұңғымадан немесе резервуардан 8 м тереңдіктен таза суды жылдам сорып алады, ал өнімділігі 4500 л/сағ және басы 46 м дейін суды бірнеше қабылдау нүктелеріне жеткізу үшін жеткілікті. бірден: ваннаға, ас үйге, душқа және суару жүйесіне. 24 л қабылдағыш суды сақтауға мүмкіндік береді, бұл қосылымдардың санын, демек, қозғалтқышқа түсетін жүктемені азайтады. Электр қуаты өшкен кезде де сумен қамтамасыз ету болады. Станция автоматты режимде жұмыс істейді және пайдаланушының тұрақты бақылауын қажет етпейді. Артықшылықтары: Сапалы құрамдас бөліктер сорғының ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді: тозуға төзімді кремний карбидінің соңғы тығыздағышы, тот баспайтын болаттан жасалған білік пен қабылдағыш, берік пластиктен жасалған жұмыс дөңгелегі. Қызып кетуден қорғау қозғалтқышты істен шығудан қорғайды. Сорғы бөлігінің құйылған корпусы шойыннан жасалған, бұл жұмыстан шығатын шуды айтарлықтай азайтады. Құрғақ жүрістен қорғауды автоматика блогы қамтамасыз етеді. Ресивердегі мембрана су балғасының алдын алады, осылайша араластырғыштардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Корпустағы арнайы жабын оны коррозияның пайда болуынан қорғайды. Шығару құбырының сүзгісі кірдің суға түсуіне жол бермейді. Сорғы станциясын тасымалдау оңай, себебі оның салмағы небәрі 21 кг. Корпусты тұрақтылық үшін еденге орнатуға болады, себебі аяқтарында болттарға арналған тесіктер бар. Корпустағы манометрдің арқасында жұмыс қысымын бақылау оңай. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 15.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 320 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 520 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.00304-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97210_97211_97215_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.00304-19.PDF |
| _пакеттегі ені | 550 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 480 х 300 х 570 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Сору тереңдігі | 8 м |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 991-Насосные станции |
| Максималды қысым | 4.6 бар |
| Сорғының максималды қысымы | 46 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | шойын |
| Қуат | 1100 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 24 л |
| Алынатын қуат беру кабелі | 1.5 м |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996168418 |
- Бағасы: 97 510 ₸

