
Дренажды сорғы DP500E, 500 Вт, көтергіш 7 м, 7000 л/сағ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дренажды сорғы Denzel DP500E резервуарлардан, жертөлелерден, жертөлелерден, арықтардан 5 мм-ге дейінгі қосындылары бар лас суды соруға жарамды. Сондай-ақ құдықтардан таза сумен қамтамасыз ету және суару жүйелерін ұйымдастыру. 116 л/мин жоғары айдау жылдамдығын және 7 м қысымды қамтамасыз етеді. Сорғы құрғақ жүрістегі жұмысты болдырмау үшін сенсорлық сенсормен жабдықталған. Сорғыны орнату арқанның көмегімен тігінен 7 м тереңдікке дейін жүзеге асырылады. Артықшылықтары: Тұрақты жұмыс істеуі үшін судың кері ағуына жол бермейтін фитингте кіріктірілген клапан қарастырылған. ¼" және 1" әмбебап құбыр шлангты адаптерсіз қосуға мүмкіндік береді. Қолмен басқару режимі суды 1 мм деңгейге дейін соруға мүмкіндік береді. Корпус берік пластиктен жасалған, ал білік тот баспайтын болаттан жасалған, бұл сенімділік пен ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Ықшам өлшемдер сорғыны тар резервуарларда пайдалануға мүмкіндік береді. Қорғау дәрежесі IPX8 - үш манжетті білік тығыздағышы электр қозғалтқышын судың түсуінен қорғауды қамтамасыз етеді. 10 м желінің ұзын кабелінің арқасында үлкен тереңдікте пайдалануға болады. Сорғыны тасымалдау және түсіру оңай, себебі оның салмағы аз және корпусындағы тұтқасы бар. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 5.21 кг |
| Максималды батыру тереңдігі | 7 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.00306-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Drenage_pump_DP500E.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.00306-19.PDF |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 220 х 180 х 280 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 972-Батырылатын сорғылар |
| Максималды қысым | 0.7 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 5 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 7 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Қуат | 500 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | электрондық ажыратқыш |
| Жұмыс тәртібі | автоматты, қолмен |
| Алынатын қуат беру кабелі | 10 м |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996168425 |
- Бағасы: 32 220 ₸

