
Дренажды сорғы DP800A, 800 Вт, көтергіш 5 м, 13000 л/сағ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DP800A 800 Вт су төгетін сорғы су басқан үй-жайларды, ұңғымаларды және ағынды суларды ағызу кезінде 35 мм-ге дейінгі бөлшектері бар қатты ластанған суды тиімді сорып алады. Құдықтар мен су қоймаларынан таза сумен қамтамасыз ету немесе суару жүйесін ұйымдастыру үшін де қолайлы. Жоғары жылдамдық 216 л/мин, көтеру биіктігі және 5 м басы айдау тиімділігін қамтамасыз етеді. Электрондық ажыратқыш құрғақ жүрістегі жұмысты болдырмай, айдауды автоматтандыруды қамтамасыз етеді. Монтаждауды дербес жүргізуге болады - сорғыны арқанға тігінен 7 м тереңдікке түсіру жеткілікті. Артықшылықтары: Қолмен режимде 35 мм деңгейге дейін ылғалдандыруға болады. Шланг әмбебап ¼" және 1" саптамасының арқасында адаптерсіз қосылады. Корпустың берік пластикасы мен тот баспайтын болаттан жасалған біліктің арқасында ұзақ қызмет ету мерзімі. Шағын өлшемдері мен салмағы 5,7 кг сорғыны тар ұңғымаларға батыруға мүмкіндік береді. Қорғаныс дәрежесі IPX8 - біліктің үш еселенген ерінді тығыздағышы электр қозғалтқышын судың түсуінен қорғайды. 10 м желілік кабель сорғыны үлкен тереңдікке түсіруге мүмкіндік береді. Тасымалдауға арналған ыңғайлы эргономикалық тұтқа. Өндіруші 3 жылға кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 5.74 кг |
| Максималды батыру тереңдігі | 7 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 370 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.00306-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Drenage_pump_DP800A.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.00306-19.PDF |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 220 х 160 х 370 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 972-Батырылатын сорғылар |
| Максималды қысым | 0.5 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 35 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 5 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Қуат | 800 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | қалқымалы ажыратқыш |
| Жұмыс тәртібі | автоматты, қолмен |
| Алынатын қуат беру кабелі | 10 м |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996168432 |
- Бағасы: 31 330 ₸

