
Дренажды сорғы DP600X, 600 Вт, көтергіш 7,5 м, 8500 л/сағ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DP600X су төгетін сорғы су басқан жертөлелерді, арықтарды және құдықтарды ағызу кезінде бөлшектері 5 мм-ге дейін аздап ластанған суды сорып алады. Ол сондай-ақ таза сумен қамтамасыз ету немесе бау-бақшаны суару жүйесін ұйымдастыру үшін қолданылады. 141 л/мин жоғары жылдамдық пен 7,5 м қысымның арқасында үй-жайлар мен резервуарларды тез құрғатады. Қалқымалы жүйе құрғақ жүрісте жұмысты болдырмайды және сорғының сынуын болдырмайды. Тік қондырғы жұмысты жеңілдетеді - сорғы кабель арқылы 7 м тереңдікке түсіріледі. Артықшылықтары: Сорғы корпусы мен білігі тот баспайтын болаттан жасалған, бұл ұзақ қызмет ету мерзімін және сенімділікті қамтамасыз етеді. Кремний карбидінен жасалған білік ұшының тығыздағышы тығыздықты және жоғары қызмет мерзімін қамтамасыз етеді. Әмбебап қосылымның арқасында шлангты ¼" және 1" құбырына тікелей қосуға болады. Шағын өлшемдері мен салмағы 5,5 кг болғандықтан, сорғыны тар ұңғымаларға орналастыруға болады. Қорғау дәрежесі IPX8 - су корпус ішіндегі электронды компоненттерге түспейді. Ұзындығы 10 м желілік кабель суға түсу ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Корпустағы тұтқаның арқасында сорғыны тасымалдау және түсіру оңай. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 6.55 кг |
| Максималды батыру тереңдігі | 7 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 310 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.00306-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Drenage_pump_DP600X.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.00306-19.PDF |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 220 х 160 х 310 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 972-Батырылатын сорғылар |
| Максималды қысым | 0.75 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 5 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 7.5 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | тот баспайтын болат |
| Қуат | 600 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | қалқымалы ажыратқыш |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Алынатын қуат беру кабелі | 10 м |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996168449 |
- Бағасы: 38 690 ₸

