
Дренажды сорғы DP1400X, 1400 Вт, көтергіш 11 м, 25000 л/сағ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Күшейтілген дөңгелегі бар 1400 Вт диапазонындағы ең қуатты сорғы Denzel DP1400X сапалы сумен жабдықтау немесе суару жүйесін қамтамасыз етеді. Сондай-ақ оны 40 мм-ге дейінгі қатты қоспалары бар қатты ластанған суды сору үшін пайдалануға болады. 416 л/мин жылдамдық пен 11 м қысымның арқасында жұмыс тиімділігі. Қалқымалы жүйе құрғақ жүрістен қорғауды қамтамасыз етеді. Кабельдің көмегімен тігінен орнатылады. Артықшылықтары: Тот баспайтын болаттан жасалған білік пен корпус және кремний карбидінен жасалған соңғы тығыздағыш сенімділік пен жоғары қызмет мерзімін қамтамасыз етеді. Әмбебап құбыр 2" дюйм, шлангты адаптерсіз қосуға мүмкіндік береді. Сорғы су деңгейі төмен болған кезде аударылып қалмайды, себебі оның түбінде кеңеюі бар тұрақты негіз бар. Ықшам өлшемдері мен 7 м суға бату мүмкіндігінің арқасында терең және тар резервуарлар мен ұңғымаларда жұмыс істеуге жарамды. Қорғаныс дәрежесі IPX8 - біліктің үш еселенген ерінді тығыздағышы қозғалтқышты судың түсуінен сенімді қорғайды. 10 м желілік кабель қосылудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Корпустағы тұтқа тасымалдауды және батыруды жеңілдетеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 8.74 кг |
| Максималды батыру тереңдігі | 7 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 450 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.00306-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Drenage_pump_DP1400X.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.00306-19.PDF |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 250 х 230 х 450 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 972-Батырылатын сорғылар |
| Максималды қысым | 1.1 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 40 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 11 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Қуат | 1400 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | қалқымалы ажыратқыш |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Алынатын қуат беру кабелі | 10 м |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996168456 |
- Бағасы: 52 200 ₸

