
PH1100, 1100 Вт жоғары қысымды суасты сорғы, көтергіш 40м, 5500 л/сағ Denzel (97234)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Батырылатын сорғы Denzel PH1100 резервуарлардан, резервуарлардан және құдықтардан, тіпті олар алаңнан алыс болса да, 4 барға дейін қысыммен таза сумен қамтамасыз ету үшін қолданылады. Айдау жылдамдығы 91 л / мин-ге дейін болғандықтан, оның көмегімен елде суару және сумен жабдықтау жүйесін ұйымдастыруға болады. Басы 40 м-ге дейін, тіпті бірнеше қабаттардағы жоғарғы қабаттарға да су жіберуге мүмкіндік береді. Сорғы тігінен 7 м-ге дейінгі батыру тереңдігіне орнатылады - тұтқасынан кабель арқылы ілінеді және құдыққа түсіріледі. Артықшылықтары: Қалқымалы механизм автоматтандырылған жұмысты қамтамасыз ете отырып, құрғақ жүрісте жұмыс істеуге жол бермейді. Тот баспайтын болаттан жасалған корпус, қозғалтқыштың мыс орамасы, кремний карбидінің соңғы тығыздағышы, әйнекпен толтырылған пластмассадан жасалған дөңгелектер жоғары қызмет мерзімін қамтамасыз етеді. Кіріктірілген қорғаныс жүйесі қызып кеткен кезде қозғалтқышты өшіреді, осылайша оның істен шығуына жол бермейді. Пайдаланушы жерге тұйықтау сымы бар желілік кабельдің арқасында ток соғудан қорғалған. Қорғау дәрежесі IPX8 - герметикалық корпус электронды компоненттердің қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, судың өтуіне жол бермейді. Жеңіл салмағы 8,8 кг және ықшам өлшемдері арқасында тар ұңғымаларда пайдалануға болады. 10 м кабель қарастырылған, ол сорғыны тіпті терең резервуарларға немесе ұңғымаларға оңай батыруға мүмкіндік береді. Корпустағы тұтқаның арқасында сорғыны тасымалдау және батыру оңай. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 9.6 кг |
| Максималды батыру тереңдігі | 7 м |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Штрих-код | 4044996168463 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 3 топ | 972-Батырылатын сорғылар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| _баптамадағы биіктік | 420 мм |
| Қуат | 1100 Вт |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 0.5 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 40 м |
| Ерекшеліктері | қалқымалы ажыратқыш |
| Қаптамадағы габариттері | 240 х 180 х 420 мм |
| Максималды қысым | 4 бар |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.00306-19 |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97233_97234_manual_print.pdf |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.00306-19.PDF |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.03.2022 |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Алынатын қуат беру кабелі | 10 м |
- Бағасы: 68 360 ₸

