
Ұңғымалық сорғы DWS-3-75, бұрандалы, диаметрі 3", 500 Вт, 1600 л/сағ, басы 75 м Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DWS-3-75 ұңғымалы сорғы терең ұңғымалар мен ұңғымалардан таза суды 80 м-ге дейін көтеруге арналған. Елде, бау-бақша учаскесінде немесе саяжайда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін ұйымдастыру үшін 75 м-ге дейінгі қысым жеткілікті. Суды 1600 л/сағ жылдамдықпен айдай алады. Артықшылықтары: Сорғыны орнату үшін оны кабель арқылы суға тігінен түсіріп, бекіту керек. Кіріктірілген қорғаныс жүйесі қозғалтқыштың істен шығуына жол бермейді, қызып кеткен кезде оны өшіреді. Қозғалтқыштың мыс орамасы қарқынды жүктемелер кезінде де қызбайды, бұл оның жұмыс істеу ресурсын арттырады. Конструкцияда коррозияға ұшырамайтын жоғары сапалы материалдар ғана қолданылады: шпилькалар, болттар, корпус, қақпақ және бұрандалы сорғы бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған. Қозғалтқыш толығымен маймен толтырылған, бұл жылу диссипациясын жақсартады және жүйедегі қысымды тұрақты ұстайды, сонымен қатар оның қызмет ету мерзімін арттырады. Термиялық кеңеюдің орнын толтыратын мембрана майдың ағып кетуіне жол бермейді. Үстіңгі қоршау жүйесі түбінен лай шөгінділері мен құмды жинамауға мүмкіндік береді, сондықтан сорғыны ауыз сумен қамтамасыз ету үшін пайдалануға болады. Жерге қосу сымы бар үш ядролы кабель пайдаланушыны ток соғудан қорғайды. Қорғау дәрежесі IPX8 - корпус толығымен су өткізбейді. Жеңіл салмағы 7,7 кг және өлшемдері (корпустың диаметрі 72 мм) сорғыны диаметрі 80 мм және одан жоғары тар ұңғымаларда пайдалануға мүмкіндік береді. Қауіпсіз батыру - сорғы корпусында кабельге арналған ілгектер қарастырылған, бұл оны мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 620 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.00269-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Deep_well_pump_DWS-3-75.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.00269-19.PDF |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.89 кг |
| Қаптамадағы габариттері | 620 х 100 х 150 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 995-Ұңғымалық сорғылар |
| Диаметрі | 72 мм |
| Жіптің диаметрі | G1"(M) |
| Батырудың максималды тереңдігі | 80 м |
| Максималды қысым | 7.5 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 0.5 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 75 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | тот баспайтын болат |
| Қуат | 500 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Алынатын қуат беру кабелі | 20 м |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996165509 |
- Бағасы: 38 150 ₸

