
Ұңғымалық сорғы DWS-4-100, бұрандалы, диаметрі 4", 800 Вт, 1700 л/сағ, басы 100 м Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DWS-4-100 суасты бұрандалы сорғы ұңғымалардан, ұңғымалардан, сумен жабдықтау жүйелерінен, әртүрлі резервуарлардан және тұщы су қоймаларынан 80 м тереңдіктен таза суды айдау үшін қолданылады. Жеке учаскелерді суару немесе суару, тұрмыстық сумен қамтамасыз ету және т.б. үшін қолданылады. Қуаты 800 Вт болатын қарапайым және сенімді Denzel қозғалтқышы 10 барға дейінгі қысымды, айдау жылдамдығын 1700 л/сағ дейін қамтамасыз етеді және су қысымын 100 м-ге дейін көтеруге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Орындау сапасы - бір фазалы қозғалтқыш ешқандай техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді, өндіруші мойынтіректердің тиімді жұмыс істеуі және жақсы салқындату үшін май құйып қойған. Қызып кетуден қорғау жүйесі - қозғалтқыш рұқсат етілген температурадан асып кетуден сенімді қорғалған, бұл сорғының беріктігіне кепілдік береді және кепілдікті 3 жылға дейін ұзартуға мүмкіндік береді. Тот баспайтын болаттан жасалған корпус - жұмыс блогы зақымданудан және судың түсуінен қорғалған (IPX8 стандарты). Бұл сорғыны коррозиядан қорғауға мүмкіндік береді. Жылдам қосылу - қысым құбыры құбыр қосылымы арқылы сорғыға оңай және герметикалық түрде қосылады, жұмыс кезінде судың ағуы болмайды және өнімділік жоғары деңгейде қалады. Жұмысқа дайындық - сорғыны іске қосу үшін оны қосымша сумен толтырудың қажеті жоқ, оны ұңғымаға батырып, қосу жеткілікті. Тоқтаусыз жұмыс - құм және өлшемі 0,5 мм-ге дейінгі басқа бөлшектер кірген кезде сорғы суды айдауды тоқтатпайды. Бітелген жағдайда қоршау бөлігі көп күш жұмсамай тазаланады. Корпустың жоғарғы жағындағы құлақшалар - тереңдіктен қауіпсіз сүңгу және алу үшін сорғыға кабельді бекіту оңай. Бұл оны құлаудан және бұзылудан қорғауға мүмкіндік береді. Электр қауіпсіздігі - ұзындығы 20 метр желілік кабельді алу оңай, оны ұзартуға болады, ал штепсель жерге тұйықтағышпен жабдықталған. Осының арқасында сорғыны үлкен тереңдікке орнату ток соғу қаупін тудырмайды. Оңай сақтауға дайындық - сорғыны шаю, одан суды төгу және таза шүберекпен сүрту жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.00269-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Deep_well_pump_DWS-4-100.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.00269-19.PDF |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 10.47 кг |
| Қаптамадағы габариттері | 600 х 110 х 175 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 995-Ұңғымалық сорғылар |
| Диаметрі | 95 мм |
| Жіптің диаметрі | G1"(M) |
| Батырудың максималды тереңдігі | 80 м |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 0.5 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 100 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | тот баспайтын болат |
| Қуат | 800 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Алынатын қуат беру кабелі | 20 м |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996165516 |
- Бағасы: 40 180 ₸

