
Ұңғымалық сорғы DWS-4-150, бұрандалы, диаметрі 4", 1300 Вт, 2000 л/сағ, басы 150 м Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DWS-4-150 суасты типті сорғы терең ұңғымалардан, ұңғымалардан, тұщы су қоймаларынан, резервуарлардан су алуға арналған. Жеке үйлер мен коттедждер үшін сумен жабдықтау жүйелерін ұйымдастыру, учаскелерді суару және суару және т.б. 1300 Вт қуатты қозғалтқышының арқасында сорғы 150 м-ге дейін қысымды, 2000 л/сағ өнімділікті және 15 барға дейінгі қысымды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Қызып кетуден қорғау - сорғы рұқсат етілген температурадан асқан кезде жұмысын тоқтататын жылу сенсорымен жабдықталған. Сондықтан қозғалтқыштың ресурсы жоғары. Сенімді корпус - тот баспайтын конструкциялық болатты пайдалану сорғының беріктігі мен тозуға төзімділігіне қол жеткізуге, сондай-ақ металдың тотығуын және коррозиясын болдырмауға мүмкіндік берді. IPX8 қорғаныс класы - электрлік бөлшектер мен қозғалтқыш судың түсуіне жол бермеу үшін мықтап жабылған, сондықтан сорғыны толығымен суға батыру мүлдем қауіпсіз. Маймен толтырылған қозғалтқыш - оператор негізгі қондырғыға техникалық қызмет көрсету қажеттілігінен босатылады, өйткені мойынтіректер мен салқындату жүйесі майдың болуына байланысты дұрыс жұмыс істейді. Жылдам іске қосу - сорғы суды алдын ала толтыруды қажет етпейді, ол жұмысқа дайын, оны қажетті тереңдікке түсіру жеткілікті. Тығыздалған қосылым - құбыр қосқышындағы дюймдік жіп судың ағып кету қаупінсіз шлангпен немесе құбырмен тығыз түйісуді қамтамасыз етеді. Қауіпсіз монтаждау - корпустағы берік болат "құлақшалар" оларға бекітілген кабель арқылы сорғыны ыңғайлы орнатуға және шығаруға және жабдықтың құлап кетуіне жол бермеуге мүмкіндік береді. Үздіксіз жұмыс - диаметрі 0.5 мм-ге дейінгі қатты бөлшектер соқтығысқанда сорғы тоқтамайды және бұзылмайды. Ірі құм мен кір жиналған жағдайда қоршау бөлігін тазалау оңай. Алмалы-салмалы қуат кабелі - ұзындығы 30 м сорғыны үлкен тереңдікке батыруға, ал қажет болған жағдайда желілік бауды ұзартуға мүмкіндік береді. Жиынтықтағы штепсельдік аша қауіпсіз пайдалануды және ток соғудан қорғауды қамтамасыз ететін жерге тұйықтау контактісімен жабдықталған. Сақтауға дайындық - сорғыны пайдаланудан шығару және қысқы мерзімге шығару үшін одан суды ағызып, шайып, құрғақ шүберекпен сүрту жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 700 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.00269-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Deep_well_pump_ DWS-4-150.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.00269-19.PDF |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 13.76 кг |
| Қаптамадағы габариттері | 700 х 120 х 165 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 995-Ұңғымалық сорғылар |
| Диаметрі | 95 мм |
| Жіптің диаметрі | G1"(M) |
| Батырудың максималды тереңдігі | 80 м |
| Максималды қысым | 15 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 0.5 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 150 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | тот баспайтын болат |
| Қуат | 1300 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Алынатын қуат беру кабелі | 30 м |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996165523 |
- Бағасы: 53 860 ₸

