
Діріл сорғы KVP300-15, 1080 л/сағ, көтергіш 70 м, кабель 15 метр Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk KVP300-15 діріл сорғысы таза суды көтеру үшін ұңғымаларға, резервуарларға және диаметрі 120 мм және одан жоғары резервуарларға орнатылады. Оның көмегімен сіз бақшаны, көкөніс бағын суару жүйесін және саяжайды немесе саяжайды сумен жабдықтауды ұйымдастыра аласыз. Ол сондай-ақ су басқан жертөлелерді, жертөлелерді және жертөлелерді 1080 л/сағ жылдамдықпен ағызуға қабілетті. Ал 70 м-ге дейінгі көтеру биіктігі сорғыны 2-3 қабатты үйлерде пайдалануға мүмкіндік береді. Тәжірибесіз пайдаланушы сорғыны оңай басқара алады, өйткені май немесе су құю қажет емес. Артықшылықтары: Монтаждау 5 м-ден аспайтын батыру тереңдігінде жүзеге асырылады - сорғы кабель арқылы құдыққа түсіріліп, бекітілуі керек. Алюминий қорытпасынан жасалған корпус тот баспайды, бұл сорғының ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Сорғы суды үстіңгі саңылаулар арқылы алады, сондықтан ол толығымен суға батырылады, бұл қызып кету қаупін азайтады. Корпустың бөліктері бұрандалы қосылыстарға мықтап бекітілген, яғни олар дірілдеген кезде босап қалмайды. Ұзындығы 15 м кабельдің арқасында сорғыны ұзартқышсыз және су көзінен алыс розеткаға тікелей қосуға болады, бұл оны пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Монтаждау кабелін бөлек сатып алудың қажеті жоқ, себебі ол қазірдің өзінде жинақта бар. Арқанды бекітуге ыңғайлы болу үшін корпуста арнайы құлақшалар қарастырылған. Қорғау дәрежесі IPX8 - электронды компоненттер судан оқшауланған. Сорғыны орнату және тасымалдау оңай - салмағы небәрі 3,6 кг.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Салмақ | 3.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 175 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.00355-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97235-97240_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.00355-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Қаптамадағы габариттері | 290 х 110 х 175 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 993-Дірілдік сорғылар |
| Батырудың максималды тереңдігі | 5 м |
| Максималды қысым | 7 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 1 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 70 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | алюминий |
| Қуат | 300 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Алынатын қуат беру кабелі | 15 м |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996166957 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

