
Телескопиялық гидравликалық шөлмек домкраты, 10 т, көтергіш 180-450 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық бөтелке телескопиялық домкрат Stels 51148 салмағы 10 тоннаға дейінгі жүктерді аз жұмыс күшімен көтеру үшін қолданылады. Телескопиялық механизм көтеру биіктігін 450 мм-ге дейін арттыруды қамтамасыз етеді, ал көтеру биіктігі 180 мм клиренсі жоғары көліктер үшін оңтайлы. Домкратты гаражда автокөлікті өз бетінше жөндеу үшін немесе автосервистегі кәсіби міндеттерді шешу үшін пайдалануға болады. Артықшылықтары Қауіпсіздік клапаны жүктерді белгіленген нормадан жоғары көтеруге жол бермейді, мұндай қорғаныс домкраттың шамадан тыс жүктелуіне және сынуына жол бермейді. Домкраттың беріктігі мен ұзақ қызмет ету мерзімі болат негіз мен корпус арқылы қамтамасыз етіледі. Кереует пен корпус дәнекерленген — монолитті қосылыс құрылымның сенімділігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 180 мм |
| Көтеру биіктігі | 450 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 196 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.АД71.В.00258-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/00461-20 (ТРТС).pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 7.55 кг |
| Жүк көтергіштігі | 10000 кг |
| Топ | Гидравликалық шөлмек домкраттары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 507-Гидравликалық шөлмек домкраттары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996165776 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

