
Гидравликалық бөтелке домкраты, 2 т, h көтергіш 178-338 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық бөтелке ұясы Stels 51160 салмағы 2 тоннаға дейінгі жүктерді 338 мм биіктікке жылдам көтеру үшін қолданылады. Бұл клиренсі жоғары көліктер үшін оңтайлы, себебі ең төменгі көтеру биіктігі 178 мм. Домкрат автокөлік жүргізушілері мен кәсіпқойларға көлікті жөндеу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Домкрат 2 тоннадан артық жүкті көтермейді, себебі қауіпсіздік клапанымен жабдықталған. Беріктігі жоғары коррозияға төзімді болат корпустың сенімділігі мен беріктігіне кепілдік береді. Домкратта оның құрылымын әлсірететін бұрандалы қосылыстар жоқ корпус төсекке дәнекерленген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 178 мм |
| Көтеру биіктігі | 338 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 190 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 105 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.АД71.В.00258-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/00461-20 (ТРТС).pdf |
| _пакеттегі ені | 103 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 2.08 кг |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Топ | Гидравликалық шөлмек домкраттары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 507-Гидравликалық шөлмек домкраттары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996165783 |
- Бағасы: 10 060 ₸

