
Гидравликалық бөтелке домкраты, 2 т, h көтергіш 158-308 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық бөтелке домкраты Matrix 50760 салмағы 2 тоннаға дейінгі жүктерді 158-308 мм биіктікке жылдам көтеруге арналған. Бұл автокөлік жүргізушілері мен техникалық қызмет көрсету станцияларының шеберлеріне жартылай кәсіби құрал ретінде пайдалы болады. Кіріктірілген магниттік ұстағыш металл жоңқалардың домкрат бойымен таралуына жол бермейді, осылайша резеңке тығыздағыштардың зақымданудан қорғалуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Шамадан тыс жүктемеден қорғау — домкрат массаның рұқсат етілген нормадан жоғары көтерілуіне жол бермейтін қауіпсіздік клапанымен жабдықталған. Жоғары ресурс — домкрат берік коррозияға төзімді болаттан жасалған. Жиналмалы корпус — қажет болған жағдайда домкратты жөндеуге болады. Жеңіл салмағы 2,3 кг — домкрат көліктің жүксалғышына оңай сыяды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қабылдау биіктігі | 158 мм |
| Көтеру биіктігі | 308 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 175 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU С-CN.АД71.В.00271-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/50760_50761_50762_50763_50764_50765_50766_50767_50768_50769_50770_50771_50772_50773_50774_50775_50776_50777.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/00834-22 (ССТС).pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.3 кг |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Топ | Гидравликалық шөлмек домкраттары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 507-Гидравликалық шөлмек домкраттары |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996165554 |
- Бағасы: 8 580 ₸

