
Matrix телескопиялық тұтқасына арналған топсалы адаптері бар 105 х 210 мм тегістеуге арналған блок
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 75835, 105 x 210 мм тегістеу блогы тегістелген және тегістелген беттерді, ағаштан, металдан, пластмассадан және т.б. материалдарды өңдеу үшін абразивті парақтармен немесе кез келген түйіршікті торлармен бірге қолданылады. Ол телескопиялық тұтқамен бірге пайдаланылады, ол үшін топсалы адаптер қарастырылған. Тұтқаны орнату қабырғалар мен төбелерді баспалдақсыз тегістеуге, бұрыштарды, қиғаштарды және басқа жету қиын жерлерді тиімді өңдеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Болат қысқыштар тегістеуішті немесе торды мықтап бекітеді және жабдықты жылдам ауыстыруды қамтамасыз етеді. Адаптердің топсалы бекіткішінің арқасында блок кез келген бұрышта қозғала алады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Ұзартқышсыз штангамен жұмыс істеуге болады, адаптерді тұтқа ретінде пайдалануға болады — бұл құралды пайдалану мүмкіндіктерін кеңейтеді. Блок берік пластиктен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.264 кг |
| Топ | Тегістеуге арналған кесіктер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 758-Тегістеуге арналған кесіктер, үккіштер |
| Табанның ұзындығы | 210 мм |
| Қысқыш | болат |
| Корпус материалы | ABS-пластик |
| Табан материалы | EVA |
| Мақсаты | для абразивных шлифлистов и стеклосеток |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Аспалы ПВХ пакеті |
| Төлейка | Иә |
| Табанның ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4044996126760 |
- Бағасы: 2 457 ₸

