
Розетка жинағы, 120 тісті ратчет, 36 дана, 1/2", CrV Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 14144 жинағы 1/2 дюймдік қону алаңы бар 36 дана CrV-топтық болаттан тұрады: 17 розетка, 120 тісті ысырма, адаптер, адаптер және 16 бит. Ол автокөліктерге техникалық қызмет көрсету кезінде немесе тұрмыстық жөндеу жұмыстарында бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Жинақ гаражда және үйде өз бетінше пайдалануға ғана емес, сонымен қатар техникалық қызмет көрсету станцияларында кәсіби пайдалануға да жарамды. Артықшылықтары Құралдар хром-ванадий тобындағы жоғары сапалы болаттан жасалған, сондықтан олардың ресурсы, тозуға төзімділігі және коррозияға қарсы қасиеттері жоғары. 120 тісті тұтас соғылған ысырма бекіткіштерді мүмкіндігінше тегіс және жұмсақ айналдыруға мүмкіндік береді, бұл жету қиын және тар жерлерде жұмыс істеуді ыңғайлы етеді. Ысырмадағы жылдам ысыру мүмкіндігі бір қозғалыста ысырманы алып тастауға мүмкіндік береді. Реверстің көмегімен ыңғайлы жұмыс істеу үшін ысырманың айналу бағытын өзгертуге болады. Құралдар жинағы оңай сақтауға және тасымалдауға арналған пластик қорапта келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 330 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 2517 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1356-Наборы инструмента GROSS |
| Максималды өлшем | 20 |
| Болат маркасы | CrV |
| Ең аз өлшем | 4 |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996161334 |
- Бағасы: 34 880 ₸

