
"Ағашпен жұмыс" шағын роликті құрастыру, 110 мм, қадасы 12 мм, D 16 мм, D тұтқалары 6 мм, Сибртех микроталшығы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Ағашпен жұмыс" 80596 ені 110 мм, қадасы 12 мм микроталшықты, ролик диаметрі 16 мм және тұтқасы 6 мм шағын роликті құрастыру сұйық бояулар мен лактармен жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады. материалдар: антисептиктер, праймерлер, сіңдірулер, қорғаныс қосылыстары, көгілдір және басқа да тұтқыр емес жабындар. Микрофибрадан жасалған үлбір жоғары сіңіргіштігімен ерекшеленеді, бұл материалдардың кез келген текстураның ағашына біркелкі жағылуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Ені 110 мм ролик жету қиын жерлерді/беттерді жылдам бояуға мүмкіндік береді. Ролик ең жаңа Termofusion Coinjection технологиясы бойынша жасалған, бұл оның қызмет ету мерзімін ғана емес, сонымен қатар бояу сапасын да арттырады. Шығыршықты бюгельге бекітудің сенімділігіне ішкі түтігі бар классикалық конструкция кепілдік береді. Роликте тігіс жоқ, ал бүйірлеріндегі үлбір қырқылған, сондықтан ол бетінде қалдық қалдырмайды. Роликті бірнеше рет қолдануға болады, өйткені үлбір роликке мықтап жабыстырылған. Мырышпен қапталған бюгель коррозияға төзімділігі жоғары. Ролик бояу кезінде ұсталмайды және еркін айналады, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.097 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Тон материалы | микроталшық |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800069719 |
- Бағасы: 324 ₸

