
Ауыстырылатын шағын ролик "Ағашпен жұмыс", 150 мм, қадасы 12 мм, D 16 мм, D тұтқалары 6 мм, Сибртех микроталшығы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Ағашпен жұмыс" 80599 ені 150 мм, 12 мм микроталшықты қадасы бар, диаметрі 16 мм, 6 мм тұтқаның астына сыятын ауыстырылатын шағын ролик. Ол сұйық жабындарды ағаш беттерге біркелкі жағады: антисептиктер, праймерлер, сіңдірулер, қорғаныс қосылыстары, көгілдір және басқа да тұтқыр емес материалдар. Ені 150 мм болғандықтан, ролик жету қиын беттерді бояу үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Микрофибрадан жасалған үлбір лак-бояу материалдарын жақсы сіңіреді және олардың біркелкі жұқа қабатпен жағылуын қамтамасыз етеді. Termofusion Coinjection дайындау технологиясы роликтің жоғары сапасына кепілдік береді, бұл орындалатын жұмыстың сапасына оң әсер етеді. Ролик ішкі түтігі бар классикалық конструкцияның арқасында бюгельге тез орнатылады. Шеттері қиылған тігіссіз үлбір материалдарды беттерге із қалдырмай жағады. Термиялық желімделген үлбір сырғанамайды және шығыршықтан қабыршақтанбайды, сондықтан роликті бірнеше рет қолдануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.023 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Тон материалы | микроталшық |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800069740 |
- Бағасы: 194 ₸

