
"Су бояулары" шағын роликті жинақ, 110 мм, қадасы 12 мм, D 16 мм, D тұтқалары 6 мм, полиэфирлі Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Су бояулары" 80580 шағын роликті 12 мм полиэфирлі қадасы бар, тұтқасы 6 мм, ролик ені 110 мм және диаметрі 16 мм, орташа тегіс беттерді бояу үшін қолданылады. Бұл су негізіндегі бояулармен жұмыс істеу үшін оңтайлы: латекс, акрил, силикон және минералды. Дайындық және жалпы сырлау жұмыстарын орындау кезінде қолданылады. Артықшылықтары 110 мм ені арқасында ролик жету қиын жерлерді бояуға жарамды. Роликті жасау кезінде оның ресурсын және жұмыс сапасын арттыра отырып, ең жаңа Termofusion Coinjection технологиясы қолданылады. Шығыршықтың шеттері өңделген, ал тонның тігісі жоқ, сондықтан ролик бетінде қалдық қалдырмайды. Мырышпен қапталған бюгель коррозияға төзімділігі жоғары болғандықтан шеберге ұзақ уақыт қызмет етеді. Бұйым бірнеше рет пайдалануға жарамды, себебі термиялық желімделген үлбір шығыршықпен мықтап жалғанған, оның қабыршақтануы алынып тасталады. Ішінде түтігі бар классикалық конструкциялы ролик тез алынып, бюгельге орнатылады, сондықтан олармен жұмыс істеу өте ыңғайлы. Еркін айналатын біліктің арқасында бояудың ең жоғары қайтарымдылық коэффициентіне қол жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.096 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Тон материалы | полиэстер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800069559 |
- Бағасы: 307 ₸

