
Ауыстырылатын шағын ролик "Су бояулары", 60 мм, қадасы 12 мм, D 16 мм, D тұтқалары 6 мм, полиэфир Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech "Су бояулары" 80581 ауыстырылатын шағын ролик 12 мм полиэфирлі қадасы бар, роликтің ені 60 мм және диаметрі 16 мм, тұтқасы 6 мм су дисперсті бояулармен жұмыс істеу үшін оңтайлы. Әмбебап қаданың ұзындығы 12 мм беттердің көптеген түрлерін бояуға жарамды. Артықшылықтары Ені 60 мм — ролик жету қиын жерлерді бояуға мүмкіндік береді. Termofusion Coinjection өндірісінің ең жаңа технологиясы — роликтің ресурсы мен бояу сапасы бірнеше есе артты. Шеттері өңделген тігіссіз тон — бояу кезінде бетінде қалдық қалмайды. Термиялық желімделген үлбір — қарқынды пайдалану кезінде де білікшеден ажырамайды. Еркін айналу — ролик жұмыс барысында ұсталып қалмайды, осылайша бояудың ең жоғары қайтарымдылық коэффициенті қамтамасыз етіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 60 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.011 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Тон материалы | полиэстер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800069566 |
- Бағасы: 78 ₸

