
"Эмальдар" жиынтығындағы шағын-ролик, 110 мм, түк 12 мм, D 16 мм, D тұтқалар 6 мм, полиамид, полиакрил Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Эмальдар" 80584 полиамид пен полиакрилден жасалған, тұтқасы 6 мм, шығыршығы 110 х 16 мм, қада ұзындығы 12 мм шағын ролик сырлау жұмыстарына арналған. Тозуға төзімділігі жоғары роликті кез келген бояу материалдарын, соның ішінде агрессивті заттары барларды әртүрлі текстурасы бар беттерге жағу үшін пайдалануға болады. Эмальдармен жұмыс істеу үшін ұсынылады. Артықшылықтары Полиамидті талшық қосылған үлбір жоғары тозуға төзімділікке ие, тегіс емес беттерді түксіз жақсы бояйды, жұмыстың жоғары нәтижесіне кепілдік береді. Ені 110 мм ролик жету қиын жерлерді бояуға мүмкіндік береді. Termofusion Coinjection өндірісінің технологиясы роликтің сапасын және оның жұмыс істеу мерзімін арттырады, бұл бояудың тиімділігіне де оң әсер етеді. Ролик ішкі түтігі бар классикалық конструкцияға ие, сондықтан оны алып тастау және кию оңай. Ролик бояудың жоғары сапасын қамтамасыз етеді, себебі ол жіксіз құрылымы мен өңделген жиектеріне байланысты қалдық қалдырмайды. Үлбір термиялық желімдеу арқасында білікшеге мықтап бекітілген. Мырышталған бюгель қоршаған ортаның жағымсыз әсерлерінен сенімді қорғалған және тоттануға ұшырамайды. Ролик бюгелде еркін айналады, бұл боялатын бетке бояудың жоғары қайтарымдылық коэффициентіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.096 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Тон материалы | полиакрил, полиамид |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800069597 |
- Бағасы: 335 ₸

