
Ауыстырылатын "Эмаль" шағын ролик, 60 мм, қадасы 12 мм, D 16 мм, D тұтқалары 6 мм, полиамид, полиакрил Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын Sibrtech "Эмальдар" 80585 шағын роликті полиамид пен полиакрилден жасалған 12 мм қадасы бар, ролик өлшемі 60 х 16 мм, тұтқасының астында 6 мм бояу материалдарының кез келген түрімен, тіпті агрессивті заттармен сырлау жұмыстарын жүргізуге жарамды. . Орташа ұзындықтағы қаданың арқасында ол кез келген түрдегі беттерге жарамды. Эмальдармен жұмыс істеу үшін ұсынылады. Артықшылықтары Полиамидті талшық қосылған үлбір жоғары тозуға төзімділікке ие, тегіс емес беттерді түксіз жақсы бояйды, жұмыстың жоғары нәтижесіне кепілдік береді. Ені 60 мм ролик жету қиын жерлерді бояуға мүмкіндік береді. Termofusion Coinjection өндірісінің технологиясы роликтің сапасын және оның жұмыс істеу мерзімін арттырады, бұл бояудың тиімділігіне де оң әсер етеді. Тазалау және ауыстыру қажет болса, ролик тез босатылатын конструкцияның арқасында оңай алынып тасталады. Шеттері өңделген жіксіз ролик бояуды біркелкі жағып, бетінде қалдық қалдырмайды. Тон термиялық әдіспен желімделген, бұл оның роликте сенімді бекітілуіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 60 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.012 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Тон материалы | полиакрил, полиамид |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800069603 |
- Бағасы: 112 ₸

