
"Қасбеттік жұмыстар" шағын ролик жинағы, 110 мм, қада 12 мм, D 16 мм, D тұтқалары 6 мм, полиакрил, полиэфир Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Қасбеттік жұмыстар" 80588 шағын білікшесі полиакрил мен полиэфирден жасалған 12 мм қадасы бар, шығыршығы 110 х 16 мм, тұтқасы 6 мм, қасбеттік бояулармен сыртқы жұмыстарға арналған. Ролик кедір-бұдырлы және бұдырлы беттерді өңдеу үшін тиімді. Үлбірдің құрамындағы полиакрил оның қалыпқа төзімділігін және жарылу жүктемелеріне төзімділігін арттырады. Артықшылықтары Ені 110 мм ролик жету қиын жерлерді/беттерді бояуға мүмкіндік береді. Termofusion Coinjection жасаудың жаңа технологиясының арқасында ролик жоғары ресурсқа және тозуға төзімділікке ие, бұл жұмыс сапасын арттырады. Ішінде түтігі бар классикалық конструкциялы ролик — орнату және алу бірнеше секундты алады. Роликтің шеттері өңделген және тігісі жоқ, бұл материалдардың біркелкі жағылуын қамтамасыз етеді. Шуба білікшеден ажырамайды, себебі термиялық әдіспен желімделген. Бюгель мырышталған, бұл бұйымды коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. Еркін айналатын ролик бояу кезінде ұсталып қалмайды, бұл жабынның қайтарымдылығын арттырады және шаршамай жұмыс істеуге кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.096 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Тон материалы | полиакрил, полиэстер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800069634 |
- Бағасы: 318 ₸

