
Ауыстырылатын шағын ролик "Қасбеттік жұмыстар", 110 мм, қадасы 12 мм, D 16 мм, D тұтқалары 6 мм, полиакрил, полиэфир Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech "Қасбеттік жұмыстар" 80590 ауыстырылатын ролик полиакрил мен полиэфирден жасалған 12 мм қадасы бар, 110 х 16 мм ролик диаметрі 6 мм тұтқалармен пайдалануға арналған. Ол қасбеттік жұмыстарды жүргізу кезінде кедір-бұдырлы тегіс емес жерлерге бояу материалдарын жағу үшін қолданылады. Артықшылықтары Полиакрил мен полиэфирдің үйлесімі роликтің тозуға және үзілу жүктемелеріне төзімділігін арттыруды қамтамасыз етеді, кез келген бояу материалдарымен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Роликтің ені 110 мм, сондықтан ол жету қиын беттер үшін оңтайлы. Білікшенің жоғары ресурсы мен тозуға төзімділігін, сондай-ақ жабынның сапасын Termofusion Coinjection дайындаудың жаңа технологиясы қамтамасыз етеді. Ролик ішкі түтігі бар классикалық конструкцияның арқасында бюгельге оңай орнатылады. Ролик бетінде қалдық қалдырмайды, себебі оның жіксіз құрылымы және өңделген жиектері бар. Термиялық желімделген үлбір шығыршықтан қабыршақтанбайды, бұл шығыршықтың сенімділігіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.019 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Тон материалы | полиакрил, полиэстер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800069658 |
- Бағасы: 141 ₸

