
"Лактар" жиынтығындағы шағын ролик , 110 мм, түк 5 мм, D 16 мм, D тұтқалары 6 мм, Велюр Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Лаки" 80592 шағын роликті жинағы велюрден жасалған 5 мм қадасы, 6 мм тұтқасы, 110 х 16 мм шығыршығы бар бояу материалдарының жұқа қабатпен жағылуын қамтамасыз етеді, бұл оны тегіс беттерде лактармен жұмыс істеу үшін ең жақсы көмекші етеді. Ол ені 110 мм арқасында жету қиын беттерді оңай бояй алады. Артықшылықтары Termofusion Coinjection — роликті жасаудың ең жаңа технологиясы ұзақ қызмет ету мерзіміне ие және жұмыстың жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Ішінде түтігі бар классикалық конструкциялы ролик — орнату және алу бірнеше секундты алады. Материалды біркелкі жағу — шығыршықта тігіс жоқ, ал өңделген жиектер мыжылып қалмайды, сондықтан ол бетінде қалдық қалдырмайды. Термиялық желімделген үлбір шығыршықтан қабыршақтанбайды, сондықтан оның ресурсы артады. Бюгель мырышталған, бұл бұйымды коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. Жұмыстың ыңғайлылығы — ролик еркін айналады және жұмыс кезінде ұсталып қалмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.096 кг |
| Түктің биіктігі | 5 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Тон материалы | велюр |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800069672 |
- Бағасы: 330 ₸

