
Бүріккіш пистолет, реттелетін, екі бөліктен тұратын Palisad тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқасы бар реттелетін бүріккіш пистолет Palisad 65159 гүлзарларды, көгалдарды, бақша төсектерін және т.б. сапалы және ыңғайлы суаруға мүмкіндік береді. Ол сондай-ақ құралдарды, жолдарды және тротуарларды тазалау үшін пайдалы. Пистолеттің көмегімен учаскеге, бақшаға, саябаққа күтім жасау оңай, сондықтан ол саяжай иелері мен коммуналдық қызметтерге пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары төзімділік пен беріктік — жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған тапанша ұзақ уақыт қызмет етеді. Қалқымалы триггер — үздіксіз суаруды орнатуды қоса алғанда, оңтайлы ағын режимін (қатты, конустық, "тұман" режимі) таңдауға болады. Аквастоп — қосқышта судың ағып кетуінен қорғаныс бар, бүріккіш шлангтан ажыратылғаннан кейін жеткізу тоқтатылады. Резеңкеленген жабын — тұтқа қолға сырғып кетпейді, сондықтан тапаншамен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 140 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 125 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 416 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 253 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 1 |
| Материал | ABS пластик, термопластикалық резеңке |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | реттелетін, ағыннан су тұманына дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996164168 |
- Бағасы: 1 956 ₸

