
Бүріккіш пистолет, 8 режим, екі бөліктен тұратын Palisad тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
8 режимі және екі компонентті тұтқасы бар Palisad 65160 бүріккіш пистолеті кез келген Palisad TM суару жүйелеріне қондырма ретінде орнатылады. Осының арқасында көкөніс бақшасын, бақшаны, көгалдарды тез суаруға, жолдар мен жұмыс жабдықтарын тазалауға болады. Пистолеттің қарапайым, бірақ сенімді конструкциясы оны тұрмыстық және кәсіби міндеттерді шешу үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Суарудың 8 режимінің артықшылығы — бүріккіштердің кең спектрі жұмыс түріне байланысты қажеттісін таңдауға мүмкіндік береді. Заманауи орындау — жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған корпус жоғары ресурсқа және беріктікке ие. Қалқымалы триггер — үздіксіз суаруды жүзеге асыруға, сондай-ақ судың қысымын реттеуге болады. Автостоппен жүретін жылдам босату қосқышы — пистолет шлангтан ажыратылғаннан кейін су беру тоқтатылады. Екі компонентті эргономикалық тұтқа — тапанша сырғып кетпейді және қолға ыңғайлы орналасады, бұл білекке түсетін жүктемені азайтады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 192 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 256 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.153 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 8 |
| Материал | ABS пластик, термопластикалық резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | многофункциональный, переключаемый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996164175 |
- Бағасы: 2 518 ₸

