
750 мм штангадағы бүріккіш, Palisad жұмсақ тұтқасы бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65196 бүріккіші ұзындығы 750 мм штангада, жұмсақ тұтқасы бар, өсімдіктерді суару үшін қолданылады. Штанга өңдеу аймағын кеңейтуге және жету қиын жерлерде өсімдіктерді ылғалмен қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Бүріккіштің салмағы 234 г және шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Шлангқа немесе басқа су көзіне орнатылады. Бұл жеке учаскедегі, сондай-ақ алаңдардағы, саябақтардағы және жергілікті аумақтардағы жасыл кеңістіктерге күтім жасау кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Әмбебаптығы — бүріккіш кез келген Palisad және Palisad Luxe суару жүйелерінің элементтерімен үйлесімді. Төзімділік — штанга алюминийден, ал корпус ABS пластиктен жасалған, сондықтан бүріккіш зақымдануға және тозуға төзімді. Жұмыс кезіндегі жайлылық — жұмсақ неопреннен жасалған тұтқа шаршауды тудырмай, қолыңызға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1007 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 420 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.234 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 1 |
| Материал | металл, вспененная резина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | фиксированный |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996164212 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

