
Бүріккіш пистолет, реттелетін, ERGO сериясы, Luxe Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE ERGO 65144 сериялы реттелетін бүріккіш пистолет үлкен аумақтарды суару арқылы суару жұмыстарының тиімділігі мен ыңғайлылығын арттырады. Бұл жазғы тұрғындар мен коммуналдық қызметкерлерге бақтағы, бақтағы, саябақтардағы, скверлердегі және т.б. өсімдіктердің тіршілігін қамтамасыз ету үшін пайдалы болады. Жылдам ажыратылатын қосқыштың арқасында пистолет шлангқа және кез келген Palisad TM суару жүйелеріне оңай қосылады. Артықшылықтары Берік және сенімді конструкция — пистолеттің корпусы болаттан және жоғары сапалы ABS-пластиктен жасалған, резеңкеден жасалған сырғанауға қарсы кірістірулері бар. Тегіс триггер — ағынның қысым күшін реттеуге болады (күшті ағын, "тұман" режимі, конустық бүрку), сонымен қатар үздіксіз суару режимі бар. Судың ағып кетуінен қорғау — аквастоптың арқасында мылтық ажыратылған кезде шлангтан су ағып кетпейді. Эргономикалық екі компонентті тұтқа — тапаншамен жұмыс істеу ыңғайлы, себебі ол қолында сырғып кетпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 392 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 252 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.143 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 1 |
| Материал | АБС пластик, резина |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | реттелетін, ағыннан су тұманына дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996164182 |
- Бағасы: 2 924 ₸

