
Бүріккіш пистолет, 8 режим, реттелетін, ERGO сериясы, Luxe Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
8 жұмыс режимі бар ERGO сериялы Palisad LUXE 65145 реттелетін бүріккіш пистолет учаскедегі өсімдіктерді қолмен суару, сондай-ақ жолдар мен бау-бақша жабдықтарын жуу үшін кез келген Palisad TM суару жүйелеріне қосылады. Ол бағбандар мен коммуналдық қызметкерлерге көгалдарды, меншіктегі және саябақтағы өсімдіктерді суаруға және басқа да тапсырмаларды орындауға көмектеседі. бүркудің 8 режимі әртүрлі өсімдіктерді суару үшін қажетті ағын түрін таңдауға мүмкіндік береді. Бүркудің 8 түрінің артықшылығы: ұсақ дисперсті, конустық, "тұман", душ, қатты ағын, қос жазық-тік және қос жазық-көлденең ағын, ағызу режимі. Пистолеттің болат корпусы жоғары сапалы ABS-пластикпен бірге бүріккіш пистолеттің сенімділігі мен жоғары қызмет ету мерзіміне кепілдік береді. Қалқымалы балға үздіксіз суаруға және бастың беріктігін реттеуге мүмкіндік береді. Жылдам ажыратылатын қосқышқа орнатылған аквастоптың арқасында пистолет шлангтан ажыратылғаннан кейін су беру тоқтатылады. Екі компонентті эргономикалық тұтқаның арқасында тапанша сырғып кетпейді және қолға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 392 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 255 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.172 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 8 |
| Материал | АБС пластик, резина |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | многофункциональный, переключаемый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996164199 |
- Бағасы: 3 402 ₸

