
Жиналмалы "Макси" табуреткасы 430 x 355 x 460 мм Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 430 x 355 x 460 мм болатын Palisad "Maxi" 644246 жиналмалы табуреткасы ересектер мен балалардың ашық ауада демалуы үшін пайдалы. Сондай-ақ, оны пәтерде және елде отыруға арналған орын ретінде пайдалануға болады. Нәжіс қолдың бір қимылымен оңай жиналады және оны пайдалану өте ыңғайлы. Артықшылықтары Төзімді пластик нәжістің жоғары ресурсы мен сенімділігіне кепілдік береді. Орындықтың жиналмалы конструкциясы шкафта және көліктің жүксалғышында ықшам сақтау мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Нәжістің салмағы 1,14 кг, тасымалдауға оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 1.14 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 440 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д.Ос.13.В.00543 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "НТЦ АВТОЭКСПЕРТ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.ОС13.В.00543.pdf |
| _пакеттегі ені | 610 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 644-Бақша жабдықтары |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800070579 |
- Бағасы: 3 671 ₸

