
Арматураланған суарғыш шланг, 1/2", 15 м, Luxe Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 15 м және диаметрі 1/2 дюйм болатын Palisad LUXE 67000 арматураланған 4 қабатты суару шлангісі бау-бақша учаскелерінің иелері үшін таптырмас құрал болып табылады. Ол автоматты суару жүйесін ұйымдастыруға немесе оны қолмен жүзеге асыруға мүмкіндік береді.Артықшылықтарыберіктігі мен сенімділігі — шланг аса берік полиэфирлі жіппен арматураланған.Жоғары ресурс — есептелген еңіс бұрышы мен қадамы бар жіптің арқасында шлангтағы жүктеме біркелкі бөлінеді."Soft Touch" қорғаныш жабыны — бұйым УК-сәулелеріне және механикалық әсерлерге төзімді.Қарқынды пайдалану мүмкіндігі — жоғары сапалы ПВХ-дан жасалған шланг жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.Қауіпсіздік — арматураланған шланг қоршаған ортаға зиян келтірмейтін экологиялық таза материалдардан жасалған.Әмбебаптығы — шланг Palisad суару жүйелерінің кез келген элементтеріне орнатылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 15 м |
| Қабаттар саны | 4 |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 2.25 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6763-4 қабатты AquaLine шлангілері |
| Диаметрі | 1/2 дюйм |
| Максималды қысым | 30 бар |
| Таңба | PALISAD |
| Материал | ПВХ |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4044996164540 |
- Бағасы: 6 178 ₸

