
Арматураланған суарғыш шланг, 3 қабатты, 3/4", 25 м, Luxe Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 25 м және диаметрі 3/4 дюйм болатын Palisad LUXE 67021 3 қабатты арматураланған суару шлангісі бақтар мен көкөніс бақтарының көгалдарын қарқынды және тұрақты суару үшін қолданылады. Бұл жазғы тұрғындар мен коммуналдық қызметкерлер үшін таптырмас көмекші болады. Ол кез келген Palisad және Palisad LUXE суару жүйелерімен қолданылады.Артықшылықтарысұйғыш шланг ең жоғары сапалы ПВХ-дан жасалған, бұл оның сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.Шланг денсаулыққа зиян келтірмейді және улы заттарды бөлмейді.Полиэфирлі жіптен жасалған арматуралық қабат бұйымды майысудан және бұралудан қорғайды.Шлангтағы жүктеме инновациялық полиэфирлі жіпті пайдалану арқылы біркелкі бөлінеді.Жұмсақ жанасудан қорғайтын жабын шлангтың ультракүлгін сәулелерден және механикалық зақымданудан құлауын болдырмайды.Қабырғаларының қалыңдығы 2,8 мм бұйымды жоғары жүктемелерде (25 барға дейін) пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 25 м |
| Қабаттар саны | 3 |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6765-3 қабатты AquaFlex шлангілері |
| Диаметрі | 3/4 дюйм |
| Максималды қысым | 25 бар |
| Таңба | PALISAD |
| Материал | ПВХ |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4044996166117 |
- Бағасы: 18 528 ₸

