
Бау-бақша және құрылыс жұмыстарына арналған манжеті бар шпилькалы қолғаптар, қалыңдатылған, өлшемі XL, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 67905 қалыңдатылған шпилькалы қолғаптар, өлшемі XL, бау-бақша және құрылыс жұмыстары кезінде қолды механикалық зақымданудан қорғайды. Олардың арқасында қолдар сенімді қорғалған, бұл сызаттардың, мозолейлердің және т.б. пайда болуын болдырмайды. Артықшылықтары Тозуға төзімділік пен беріктік — қолғаптар сиыр етінен жасалған. Жасанды үлбірмен жылытылған — бұйымдарды суық мезгілде пайдалануға болады. Ыңғайлы жұмыс — қолғаптар тактильді сезімге жағымды. Жоғары манжеттердің болуы-краг — білектер де қажалатын жүктемелерден және зақымданудан сенімді қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 660 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-IN.АГ03.В.05611-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-IN.АГ03.В.05611-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 360 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 686 - Қысқы қолғаптар мен биялайлар |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Материал | говяжий спилок |
| Негіз материалы | полиэстер, х/б |
| Мин. қаптама | 60 жасырын |
| Өлшем | 08 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Штрих-код | 4044996161273 |
- Бағасы: 1 801 ₸

