
Біріктірілген, күшейтілген, өлшемі XL, Сибртех шпилькалы қолғаптар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 67902, өлшемі XL арматураланған біріктірілген шпилька қолғаптары жоғары жүктемелерге арналған, сондықтан олар күнделікті өмірде және кәсіби қызметте пайдалы болады. Олар құрылыс, материалды өңдеу және басқа да жұмыс түрлері кезінде қолды қорғау үшін қолданылады. Сиыр етінен, тығыз полиэфирден және мақта матадан жасалған қолғаптардың артықшылығы механикалық зақымдануға беріктігі мен төзімділігімен сипатталады. Жұмсақ қолғаптармен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені олар тактильді сезімдерде жағымды. Арнайы манжеттер білектерді зақымданудан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | Аралас |
| Өлшемі | 08 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 760 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-IN.АГ03.В.05611-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-IN.АГ03.В.05611-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 170 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Негіз материалы | полиэстер, х/б |
| Мин. қаптама | 120 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Штрих-код | 4044996161242 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

