
Біріктірілген, күшейтілген, қалыңдатылған шпилькалы қолғаптар, XL өлшемі, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 67903 шпилькалы құрама қолғаптар, XL өлшемі, күшейтілген және қалыңдатылған, қол терісін қажалатын жүктемелерден және ұсақ зақымданулардан: мозолейлерден, сызаттардан, көгерулерден және т.б. қорғауға арналған. Бұйымдар қарқынды пайдалануға шыдайды, сондықтан жеке шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалы болады. Құрылыс, жөндеу, тиеу-түсіру жұмыстары, материалдарды тасымалдау және т.б. үшін оңтайлы қолайлы. Артықшылықтары Қолғаптардың тозуға төзімділігі мен беріктігіне жоғары сапалы өндіріс материалдары — сиыр етінің кесіндісі, полиэстер және мақта мата арқылы қол жеткізіледі. Жасанды үлбірден оқшауланған қолғаптарды суық мезгілде терінің үсіп қалу қаупінсіз пайдалануға болады. Ұстағанда жағымды қолғаптармен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | Аралас |
| Өлшемі | 08 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 760 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-IN.АГ03.В.05611-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-IN.АГ03.В.05611-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 275 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 686 - Қысқы қолғаптар мен биялайлар |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Негіз материалы | полиэстер, х/б |
| Мин. қаптама | 60 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Штрих-код | 4044996161259 |
- Бағасы: 1 202 ₸

