
Бау-бақша және құрылыс жұмыстарына арналған манжеті бар шпилькалы қолғаптар, өлшемі XL, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 67904 манжеті бар, өлшемі XL, құрылыс, бау-бақша және басқа жұмыстарда қолданылатын шпилькалы қолғаптар. Олардың көмегімен қолдардағы мозолейлердің, сызаттардың, кесулердің алдын алуға болады. Қолғаптар күнделікті өмірде де, кәсіби салада да пайдалы болады. Артықшылықтары Қолғаптар жасалатын сиыр етінің арасы оларға беріктік пен тозуға төзімділік береді. Қолғаптар қолдарыңызға жақсы орналасады, сондықтан олар жұмыс істеуге ыңғайлы. Білекті қорғау үшін қолғаптарда жоғары манжеттер-крагтар қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 640 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-IN.АГ03.В.05611-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-IN.АГ03.В.05611-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 220 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Материал | говяжий спилок |
| Негіз материалы | полиэстер, х/б |
| Мин. қаптама | 120 жасырын |
| Өлшем | 08 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Штрих-код | 4044996161266 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

