
Қиылған құрама қолғаптар, өлшемі XL, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
XL өлшемді Сибртех 67901 құрама шпилька қолғаптары құрылыс және жүк тиеу-түсіру жұмыстары кезінде пайдалануға арналған. Олар қолдарды механикалық зақымданудан және тартылудан қорғайды. Артықшылықтары Қолғаптар сапалы материалдардан жасалған: сиыр етінен жасалған шпилька, полиэстер және мақта мата, бұл оларға беріктік, жыртылуға және тесілуге төзімділік береді. Бұйымдар ұстағанда жағымды және қолға жайсыздық туғызбайды. Қолғаптардың манжеттері бар, сондықтан олар қолды ғана емес, білекті де қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | Аралас |
| Өлшемі | 08 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 760 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-IN.АГ03.В.05611-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-IN.АГ03.В.05611-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 165 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Негіз материалы | полиэстер, х/б |
| Мин. қаптама | 120 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Штрих-код | 4044996161235 |
- Бағасы: 671 ₸

