
Икемді аса төзімді шелек, 26 л, қызғылт, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 26 литр болатын ауыр салмақты икемді Sibrtech 67511 қызғылт шелек елде, құрылыста, балық аулауда, күнделікті өмірде пайдалы. Онда суаруға арналған суды, жөндеуге арналған сусымалы материалдарды тасымалдауға, ерітінділерді илеуге, жем-шөпті сақтауға және егін жинауға болады. Артықшылықтары Шелек берік, тозуға төзімді және өте икемді полиэтиленнен жасалған, сондықтан иілу жүктемелерінен және коррозиялық ортаның әсерінен бұзылмайды. Беріктігі жоғары екі тұтас құйылған тұтқа ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және шелекті тасымалдауды жеңілдетеді. Ішкі беті тегіс болғандықтан, шелекті жуу және тазалау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.646 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 338 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 375 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU Д-RU.НВ11.В.01040-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "СЕРТИФИКАТТАУ" ЖШС ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.НВ11.В.01040-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 353 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Сыйымдылығы | 26 л |
| Ыдыстың биіктігі | 275 мм |
| Жоғарғы жиек бойынша габариттер | 375 х 353 мм |
| Топ | Су құйғыштар, қол жуғыштар, пластмасса шелектер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 675-Лейки, рукомойники, ведра пластмассовые |
| Сыйымдылық материалы | Полиэтилен |
| Баудың, тұтқалардың материалы | полиэтилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800071217 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

