
Бордюрге арналған бекіткіш х зәкірлер жинағы, 10 дана, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
10 данадан тұратын Sibrtech 64554 жол жиегіне арналған якорь жинағы. жол жиектері мен қоршауларды бекітуге арналған, сонымен қатар туристік шатырды орнатуға жарамды. Зәкірлер жерге қозғалыссыз бекітіледі және тіпті борпылдақ топырақта да сенімді бекітуді қамтамасыз етеді. Олардың жерге түсуін жеңілдететін сүйір ұшы бар. Саяжай учаскелерінің иелеріне пайдалы болады.Артықшылықтарыболаттан жасалған болаттар жоғары беріктікке ие, сондықтан балғамен соғу кезінде деформацияланбайды.Өнімдер бұрыштық профильге ие және жоғары жүктемелерге төтеп бере алады, сондықтан олар қатты желде де майыспайды.Мырышталған беті коррозияға төзімді, бұл арматураның қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.61 кг |
| Биіктігі | 22.5 мм |
| Ұзындығы | 225 мм |
| Ені | 22 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 47 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| Қаптамадағы саны | 10 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.02.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 43-АГ78-25 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/43-АГ78-25.pdf |
| _пакеттегі ені | 26 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Материал | Мырышталған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Қалыңдық | 1.5 мм |
| Түсі | Күміс |
| Штрих-код | 4606800071262 |
- Бағасы: 1 842 ₸

