
"Икемді" сәндік дуал, 24 х 300 см, көгілдір, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad сәндік қоршауы "Икемді" 65019 көгілдір түсті, 24 х 300 см, көгалдандырылған аумақтардың жеке учаскелерін жобалауға арналған. Қаптамада жалпы ұзындығы 300 см болатын 5 секция бар. Олардың көмегімен сіз жолдар мен көгалдардың шекараларын белгілей аласыз, гүлзарлар ұйымдастыра аласыз, кереуеттерді қоршай аласыз. Жарқын қоршау қала маңындағы аймаққа өзіндік көрініс береді. Артықшылықтары Қоршау икемділікті арттырды және кез келген пішіндегі учаскелерді жобалауға мүмкіндік береді — қарапайымнан күрделіге дейін. Қоршау берік полипропиленнен жасалған, яғни ол берік, күн мен жауын-шашыннан қорықпайды, сонымен қатар жылдың кез келген уақытында геометриялық пішінін сақтайды. Орнату үшін арнайы дағдылар қажет емес — үшкір аяқтарды топыраққа батырып, кесінділерді бір-бірімен байланыстыру жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 586 мм |
| _баптамадағы саны | 5 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 325 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.64 кг |
| Биіктігі | 24 мм |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 8 мм |
| Штрих-код | 4606800071347 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

