
Жиек "Таспа", 10 х 1000 см, полиэтилен, қара, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Лента" 64550, 10х1000 см полиэтиленді жиек көгалдандырылған аумақтардың жекелеген учаскелерін безендіруге арналған. Иілгіш қоршауды кез келген пішінге келтіруге болады, бұл гүлзарлар мен бақша төсектерінің контурларын ерекшелеуге, топырақ жолдарын эрозиядан қорғауға, ағаш діңінің шекараларын белгілеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Жиек ауа райына төзімді пластиктен жасалған, сондықтан ол ылғал мен температураның өзгеруіне қарсы тұрады. Тозуға төзімділік — қоршау пішіні мен түсін ұзақ уақыт сақтайды. Орнатудың қарапайымдылығы — аумақты алдын ала дайындау және бекіткіштерді орнату талап етілмейді. Тасымалдаудың қарапайымдылығы — бордюр ықшам оралған және салмағы небәрі 1,7 кг.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.7 кг |
| Биіктігі | 10 мм |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 495 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15.02.2019 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "РЭЙ-Тест" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/bordyr_sadov.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.02.19.pdf |
| _пакеттегі ені | 495 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Материал | Полиэтилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 1.1 мм |
| Штрих-код | 4606800071224 |
- Бағасы: 5 157 ₸

