
Жарықдиодты шам, жұмсақ жабыны бар сұр корпус, 9 Led, 3хААА Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 92612 жұмсақ жабыны бар сұр корпустағы жарықдиодты шам, 9 жарықдиодты-жарықдиодты, 3хААА, қалтаңыз бен сөмкеңізге оңай сыятын әмбебап жарық көзі болып табылады. Оны өзіңізбен бірге серуендеуге, балық аулауға немесе үйде пайдалануға ыңғайлы. Шамда жылы жарық шығаратын 9 жарық диодты шамдар бар. Артықшылықтары Soft-touch жабыны арқасында фонарь қолыңызда сырғып кетпейді, бұл пайдалану ыңғайлылығын арттырады. Шам 3 AAA батареясымен жұмыс істейді, сондықтан оны зарядтау мүмкіндігі жоқ жерлерге өзіңізбен бірге ала аласыз. Бау оңай тасымалдау және сақтау үшін шамды білегіңізге бекітуге немесе ілгекке ілуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.04.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.07343-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.07343-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.077 кг |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 926-"Denzel" шамдары |
| Жарықдиодтар саны | 9 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Тамақтандыру | 3хААА |
| Қамту | soft-touch |
| Қорғау дәрежесі | IP 20 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996147772 |
- Бағасы: 790 ₸

