
600 мл Denzel спорттық бөтелкесі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
600 мл Дензель арт. 69490 спорттық бөтелкесі су, ыстық және салқын сусындар үшін қолданылады. Оны велосипедпен серуендеуге, белсенді демалысқа, спорттық іс-шараларға, жұмысқа немесе саяхатқа өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы. Артықшылықтары Бөтелке жаңа буын BPA Free тағамдық пластиктен жасалған, құрамында улы бисфенол-А жоқ, соның арқасында сұйықтықта денсаулыққа зиянды қоспалар мен дәм қалмайды. Тығыздалған қақпақ ішіндегі сұйықтықты мықтап ұстайды және оған шаңның түсуіне жол бермейді. Ішуге арналған кең шүмек сусынның еркін ағуына мүмкіндік береді және ауаны қабылдау үшін қосымша клапанды қажет етпейді. Бөтелке електен жабдықталған, сондықтан оған жидектер, шөп шайлары және т.б. қосылған сусындарды құюға болады. Ықшамдылығына байланысты бөтелке рюкзактың қалтасына және көлік шыныаяқ ұстағышына сыяды, ал эргономикалық корпусының арқасында оны қолыңызда ұстауға ыңғайлы. Кішкентай бау бөтелкені сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.09.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-CN.НА22.В.00043-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС KK Д-CN.НА22.В.00043-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 694 - Ыдыс-аяқ, термоқаптар, пикникке арналған кілемшелер |
| Сыйымдылық материалы | пластикалық көкірекшесіз тритан |
| Қақпақ материалы | Полипропилен |
| Баудың материалы | полиэстер |
| Көлем | 600 мл |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996163628 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

