
Мырышпен қапталған ыдыс 26 литр Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
26 литрлік мырышталған Sibrtech 67586 бассейні үйде, бақшада немесе құрылыста пайдалы. Онда сусымалы материалдарды — топырақты, құмды, тыңайтқыштарды жууға, қайнатуға, сақтауға және тасымалдауға болады. Ыдыс егін жинау кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Беріктік және коррозияға төзімділік — бассейн болаттан жасалған және мырышталған. Сыртқы жағдайларға талапсыз — бұйымды кез келген температурада пайдалануға болады. Қолданудың қарапайымдылығы — бассейннің салмағы небәрі 1,57 кг және тасымалдау тұтқаларымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Материал | Мырышталған болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 24.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 50.5 мм |
| _пакеттегі ені | 43.5 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1572 кг |
| Топ | Су құйғыштар, қол жуғыштар, пластмасса шелектер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 675-Лейки, рукомойники, ведра пластмассовые |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Көлем | 26 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4606800068934 |
- Бағасы: 3 580 ₸

