
Мырышпен қапталған сопақша ыдыс 23 литр Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сопақша мырышталған Сибртех 67587 23 литрлік бассейн үйде, бақшада немесе құрылыста пайдалы. Онда сусымалы материалдарды — топырақты, құмды, тыңайтқыштарды жууға, қайнатуға, сақтауға және тасымалдауға болады. Ыдыс егін жинау кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Беріктік және коррозияға төзімділік — бассейн болаттан жасалған және мырышталған. Сыртқы жағдайларға талапсыз — бұйымды кез келген температурада пайдалануға болады. Қолданудың қарапайымдылығы — бассейннің салмағы небәрі 1,54 кг және тасымалдау тұтқаларымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Материал | Мырышталған болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 61.5 мм |
| _пакеттегі ені | 44.5 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1540 кг |
| Топ | Су құйғыштар, қол жуғыштар, пластмасса шелектер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 675-Лейки, рукомойники, ведра пластмассовые |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Көлем | 23 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4606800068941 |
- Бағасы: 3 029 ₸

