
Стрейч-пленка 500 мм, 17 мкм, 2.11 кг Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
93122 созылатын пленка ені 500 мм, тығыздығы 17 мкм және жалпы салмағы 2,11 кг, әртүрлі өлшемдегі заттарды, соның ішінде габаритті жүктерді орау үшін қолданылады. Бұл сауда кәсіпорнында, құрылыс ұйымында, күнделікті өмірде тауарларды тасымалдау және ұқыпты сақтау үшін пайдалы. Стрейч-пленка шаң мен ылғалдың түсуіне жол бермей, заттардың сақталуын қамтамасыз етеді, сондай-ақ олардың тасымалдау аймағында сенімді бекітілуіне кепілдік береді.Артықшылықтарыполипропилен пленканың беріктігін және созылу жүктемелеріне төзімділігін қамтамасыз етеді.Тығыздығы 17 мкм стрейч-пленка жақсы созылады, бұл оның шығынын үнемдеуге мүмкіндік береді.Пленканың мөлдірлігіне байланысты оның мазмұнын анықтау үшін оны алып тастаудың қажеті жоқ.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 96 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 510 мм |
| _пакеттегі ені | 96 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 2345 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 927-Пакеттер, қаптар, қаптамалар |
| Материал | Полиэтилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қалыңдық | 17 мкм |
| Түсі | Мөлдір |
| Ені | 500 мм |
| Штрих-код | 4606800068866 |
- Бағасы: 4 087 ₸

